Current track

Title

Artist

Current show

Easy Morning

06:00 10:00

Current show

Easy Morning

06:00 10:00


Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α’, Β’ Φθιώτιδας και υποδομές…

Written by on 7 Δεκεμβρίου 2019

Η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοίνωσε τους διαιτητές του Σαββατοκύριακου (7-8/12) σε Α’, Β’ κατηγορία και πρωταθλήματα υποδομών.

Αναλυτικά

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 7-12-2019 ΩΡΑ: 15.00

9η αγωνιστική

Αγώνας:          ΚΑΛΥΒΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ   ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:      ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΑΥΓΕΡΗΣ

Αγώνας:         ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:           ΣΤΥΛΙΔΑ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:    ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦ

Αγώνας:    ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Αγώνας:          ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 7-12-2019

9η αγωνιστική

Αγώνας:          ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:       ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:       ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 8-12-2019 ΩΡΑ: 15.00

9η αγωνιστική

Αγώνας:          ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  ΩΡΑ: 12.00

Διαιτητής:       ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:     ΤΣΟΥΚΑ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ   ΩΡΑ: 12.00

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:        ΡΕΓΓΙΝΙ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ   ΩΡΑ: 11.00

Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας:             ΚΑΛΑΠΟΔΙ –ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Βοηθοί:         ΝΑΘΑΝΑΗΛ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Αγώνας:                   ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΚΚΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:           ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:    ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ-ΚΟΡΔΗ

Αγώνας:                      ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ -ΚΗΦΙΣΟΣ

Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας:           ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ   ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:          ΣΚΑΡΛΑΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγώνας:          ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ – ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:       ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

 

Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 7-12-2019 ΩΡΑ: 10.00

Αγώνας:   ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ (Κ10-Κ12 ΩΡΑ 10.00 –Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00) ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ

Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΟΚΡΙΔ(Κ12 ΩΡΑ 10.00–Γ ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00) ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:   ΕΝΩΣΗ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ (Κ12 ΩΡΑ 10.00)  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:    ΕΝΩΣΗ –ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  ( Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00)  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:    ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ (Κ14 ΩΡΑ 16.00) ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ

Αγώνας:    ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΝΘΗΛΗ (Κ12 ΩΡΑ 17.30) ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ

Αγώνας:    ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΚΑΛΥΒΙΑ (Κ10-Κ12)ΩΡΑ 11.00 ΓΗΠ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

Διαιτητής:           ΔΡΟΣΙΝΗΣ

Αγώνας:    ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ(Κ12 ΩΡΑ 10.00) ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:           ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:    ΣΤΥΛΙΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ (Κ14 ΩΡΑ 11.000 ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:           ΚΕΠΠΑ

 

ΠρωτάθλημαΥποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή  8-12-2019 ΩΡΑ: 10.00

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ12-Κ14 ΩΡΑ 10.00 ΓΗΠ ΑΣΤΕΡΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΤΕΙ

Διαιτητής:           ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας:    ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ14 ΩΡΑ 10.00) ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας:   ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Γ ΚΑΤ ΩΡΑ 12.00) ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας:   ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ10-Κ12-Κ14 ΩΡΑ 10.00) ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:           ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγώνας:   ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΕΝΩΣΗ (Κ14 ΩΡΑ 11.00) ΓΗΠ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

Διαιτητής:           ΔΡΟΣΙΝΗΣ

Αγώνας:    ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Κ10-Κ12)ΩΡΑ 10.00 ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:   ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ(Κ14 ΩΡΑ11.00) ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.



Personel Sağlık